Actualizat: 29 iun 2026
AIM WATER S.R.L.
AIM WATER S.R.L. (CUI 40577661) este o firmă din București, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 7112. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre AIM WATER S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are AIM WATER S.R.L.?
- Denumire
- AIM WATER S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 6 februarie 2019
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 7112)?
CAEN
7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
AIM WATER S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 40577661. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 6 februarie 2019, sub numărul J40/1431/2019. Sediul social este în București.
Codul CAEN principal este 7112, corespunzând activității „activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, AIM WATER S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Popa Nicolae, Nr. 3
PARTER · Sector 2 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 23341
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma AIM WATER S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei AIM WATER S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
126.012 RON
20.1%Profit net 2025
34.568 RON
Marjă 27.4%
52.9%Salariați
1
0.0%Datorii 2025
41.688 RON
240.9%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 126.012 RON | 34.568 RON |
| 2024 | 157.700 RON | 73.317 RON |
| 2023 | 62.950 RON | 1.205 RON |
| 2022 | 33.200 RON | 30.464 RON |
| 2021 | — | -800 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
AIM WATER S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 126.012 RON, în scădere cu 20.1% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 34.568 RON (marjă 27.4%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 41.688 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este AIM WATER S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. AIM WATER S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Popa Nicolae, Nr. 3, Sector 2 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 23341.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru AIM WATER S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din București
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!