Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 30 iun 2026

MERLIN PUBLISYS S.R.L.

MERLIN PUBLISYS S.R.L. (CUI 40573538) este o firmă din Maramureş, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 7311. Date oficiale ANAF.

CAEN:7311

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre MERLIN PUBLISYS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are MERLIN PUBLISYS S.R.L.?

Denumire
MERLIN PUBLISYS S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
6 februarie 2019
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 7311)?

CAEN

7311

CAEN Rev. 22008-2023

Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități ale agențiilor de publicitate

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

MERLIN PUBLISYS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 40573538. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 6 februarie 2019, sub numărul J24/449/2019. Sediul social este în Maramureş.

Codul CAEN principal este 7311, corespunzând activității „activități ale agențiilor de publicitate". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, MERLIN PUBLISYS S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Mociră, Nr. 24

Orş. Săliştea de Sus · Maramureş · Cod poștal 437295

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma MERLIN PUBLISYS S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei MERLIN PUBLISYS S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

145.865 RON

101.2%

Profit net 2025

25.741 RON

Marjă 17.6%

14.0%

Salariați

Datorii 2025

206.800 RON

11.2%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-88.131-10.13267.866145.86520212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru MERLIN PUBLISYS S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025145.865 RON25.741 RON
202472.500 RON29.926 RON
2023133.067 RON42.214 RON
202244.110 RON-88.131 RON
20211.000 RON-43.873 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL8.878 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:58.339 RON
Stocuri
Creante35.523 RON
Casa şi conturi la bănci22.816 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII206.800 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-139.583 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta145.865 RON
VENITURI TOTALE146.164 RON
CHELTUIELI TOTALE114.758 RON
Profit brut31.406 RON
Pierdere bruta
Profit net25.741 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

MERLIN PUBLISYS S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 145.865 RON, în creștere cu 101.2% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 25.741 RON (marjă 17.6%). Datoriile totale sunt de 206.800 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -139.583 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este MERLIN PUBLISYS S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. MERLIN PUBLISYS S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Mociră, Nr. 24, Orş. Săliştea de Sus, Maramureş, cod poștal 437295.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MERLIN PUBLISYS S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre MERLIN PUBLISYS S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Maramureş

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC