Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

SIO CONTEVEX S.R.L.

SIO CONTEVEX S.R.L. (CUI 40569995) este o firmă din Ilfov, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 6920. Date oficiale ANAF.

CAEN:6920

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre SIO CONTEVEX S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are SIO CONTEVEX S.R.L.?

Denumire
SIO CONTEVEX S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
5 februarie 2019
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6920)?

CAEN

6920

CAEN Rev. 22008-2023

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

SIO CONTEVEX S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 40569995. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 februarie 2019, sub numărul J2019000507233. Sediul social este în Ilfov.

Codul CAEN principal este 6920, corespunzând activității „activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, SIO CONTEVEX S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Crinului, Nr. 54bis

Sat Roşu Com. Chiajna · Ilfov

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma SIO CONTEVEX S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei SIO CONTEVEX S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

52.600 RON

14.3%

Profit net 2025

31.186 RON

Marjă 59.3%

13.6%

Salariați

Datorii 2025

20.495 RON

3.1%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
017.53335.06752.60020212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru SIO CONTEVEX S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202552.600 RON31.186 RON
202446.010 RON27.464 RON
202341.090 RON25.495 RON
202231.800 RON19.637 RON
202131.405 RON19.489 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:58.006 RON
Stocuri
Creante28.370 RON
Casa şi conturi la bănci29.636 RON
CHELTUIELI IN AVANS1.876 RON
DATORII20.495 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:39.387 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta52.600 RON
VENITURI TOTALE52.949 RON
CHELTUIELI TOTALE16.205 RON
Profit brut36.744 RON
Pierdere bruta
Profit net31.186 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

SIO CONTEVEX S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 52.600 RON, în creștere cu 14.3% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 31.186 RON (marjă 59.3%). Datoriile totale sunt de 20.495 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este SIO CONTEVEX S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. SIO CONTEVEX S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Crinului, Nr. 54bis, Sat Roşu Com. Chiajna, Ilfov.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru SIO CONTEVEX S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre SIO CONTEVEX S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Ilfov

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC