Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L.

LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L. (CUI 40522992) este o firmă din București, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 5320. Date oficiale ANAF.

CAEN:5320

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L.?

Denumire
LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
30 ianuarie 2019
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 5320)?

CAEN

5320

CAEN Rev. 22008-2023

Alte activități poștale și de curier

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Alte activități poștale și de curier

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

Anulat 31 iulie 2023

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Anulat

Anulare TVA

1 iulie 2020 — 31 iulie 2023

Pe scurt despre firmă

LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 40522992. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 30 ianuarie 2019, sub numărul J40/1053/2019. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 5320, corespunzând activității „alte activități poștale și de curier". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Şos. Viilor, Nr. 92

CAMERA NR.1 · Sector 5 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 50159

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2023 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2023

100.0%

Profit net 2023

-163.862 RON

Pierdere

109.3%

Salariați

3

0.0%

Datorii 2023

129.076 RON

66.5%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-163.862-37.47388.915215.304202120222023

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025Bilanț nedepus pentru acest an
2024Bilanț nedepus pentru acest an
2023-163.862 RON
202254.526 RON-78.281 RON
2021215.304 RON153.330 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2023 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL2.347 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:336.105 RON
Stocuri234.715 RON
Creante30.491 RON
Casa şi conturi la bănci70.899 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII129.076 RON
VENITURI IN AVANS2.474 RON
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:206.902 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE163.862 RON
Profit brut
Pierdere bruta163.862 RON
Profit net
Pierdere neta163.862 RON
Numar mediu de salariati3 RON

Interpretare

LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L. a raportat în anul 2023 o cifră de afaceri de , în scădere cu 100.0% față de 2022. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 163.862 RON și operează cu un număr mediu de 3 salariați. Datoriile totale sunt de 129.076 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Şos. Viilor, Nr. 92, Sector 5 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 50159.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre LUXURY CRYSTAL CONCEPT S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC