Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 1 iul 2026

TODVAL COŞAR S.R.L.

TODVAL COŞAR S.R.L. (CUI 40498150) este o firmă din Cluj, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 8122. Date oficiale ANAF.

CAEN:8122

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre TODVAL COŞAR S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are TODVAL COŞAR S.R.L.?

Denumire
TODVAL COŞAR S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
28 ianuarie 2019
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 8122)?

CAEN

8122

CAEN Rev. 22008-2023

Activități specializate de curățenie

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități specializate de curățenie

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

TODVAL COŞAR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 40498150. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 28 ianuarie 2019, sub numărul J12/279/2019. Sediul social este în Cluj.

Codul CAEN principal este 8122, corespunzând activității „activități specializate de curățenie". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, TODVAL COŞAR S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

JICHIŞU DE JOS, Nr. 129

Sat Jichişu de Jos Com. Jichişu de Jos · Cluj · Cod poștal 407345

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este TODVAL COŞAR S.R.L.. Anterior, firma s-a numit TODVAL COSAR S.R.L. (2021–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei TODVAL COŞAR S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

93.151 RON

14.6%

Profit net 2025

10.439 RON

Marjă 11.2%

584.1%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

8.905 RON

65.4%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
036.68373.365110.04820212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru TODVAL COŞAR S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202593.151 RON10.439 RON
202481.278 RON1.526 RON
202390.653 RON27.419 RON
2022110.048 RON57.556 RON
202174.326 RON34.122 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL2.490 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:19.324 RON
Stocuri
Creante878 RON
Casa şi conturi la bănci18.446 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII8.905 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:12.909 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta93.151 RON
VENITURI TOTALE93.216 RON
CHELTUIELI TOTALE81.845 RON
Profit brut11.371 RON
Pierdere bruta
Profit net10.439 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

TODVAL COŞAR S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 93.151 RON, în creștere cu 14.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 10.439 RON (marjă 11.2%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 8.905 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este TODVAL COŞAR S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. TODVAL COŞAR S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

JICHIŞU DE JOS, Nr. 129, Sat Jichişu de Jos Com. Jichişu de Jos, Cluj, cod poștal 407345.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru TODVAL COŞAR S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre TODVAL COŞAR S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Cluj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC