Actualizat: 30 iun 2026
ULTRAWASH CAR S.R.L.
ULTRAWASH CAR S.R.L. (CUI 39698546) este o firmă din Alba, înființată în 2018, înregistrată la codul CAEN 9531. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre ULTRAWASH CAR S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are ULTRAWASH CAR S.R.L.?
- Denumire
- ULTRAWASH CAR S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 1 august 2018
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 9531)?
CAEN
9531
Repararea și întreținerea autovehiculelor
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 6 decembrie 2018
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
6 decembrie 2018 — prezent
Pe scurt despre firmă
ULTRAWASH CAR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 39698546 și codul de TVA RO39698546. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 1 august 2018, sub numărul J2018000708011. Sediul social este în Alba.
Din punct de vedere fiscal, ULTRAWASH CAR S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Horia, Nr. 11
Orş. Ocna Mureş · Alba
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma ULTRAWASH CAR S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei ULTRAWASH CAR S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
451.847 RON
78.4%Profit net 2025
46.334 RON
Marjă 10.3%
1327.0%Salariați
—
Datorii 2025
243.870 RON
15.4%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 451.847 RON | 46.334 RON |
| 2024 | 253.259 RON | 3.247 RON |
| 2023 | 277.299 RON | 16.909 RON |
| 2022 | 220.356 RON | -35.429 RON |
| 2021 | 194.537 RON | -50.336 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
ULTRAWASH CAR S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 451.847 RON, în creștere cu 78.4% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 46.334 RON (marjă 10.3%). Datoriile totale sunt de 243.870 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -98.211 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este ULTRAWASH CAR S.R.L. plătitor de TVA?▼
Da. ULTRAWASH CAR S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO39698546.
Care este sediul social?▼
Str. Horia, Nr. 11, Orş. Ocna Mureş, Alba.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ULTRAWASH CAR S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Alba
Selecție aleatorie din director
ECLIPSTAR SRL
CUI 16917779 · CAEN 6420
ANTOMAR CEREAL TRANS S.R.L.
CUI 47253689 · CAEN 111
ASOCIAŢIA CRESCĂTORILOR DE ANIMALE GEOAGIU DE SUS (ACAGS)
CUI 34541400 · CAEN 9999
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE COMUNITARA TOTOCKO TOROCKOSZENTGYORGY
CUI 18332134 · CAEN 9133
TECHNOCRAFT FRAME S.R.L.
CUI 46480799 · CAEN 2562
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!