Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L.

ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L. (CUI 39536013) este o firmă din București, înființată în 2018, înregistrată la codul CAEN 4120. Date oficiale ANAF.

CAEN:4120

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L.?

Denumire
ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
26 iunie 2018
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4120)?

CAEN

4120

CAEN Rev. 22008-2024

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4100, 9130

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 39536013. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 26 iunie 2018, sub numărul J40/9033/2018. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 4120, corespunzând activității „lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Bld. Tudor Vladimirescu, Nr. 22

GREENGATE OFFICES, UNIT 1, CAMERA 61 · Sector 5 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 50883

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L.. Anterior, firma s-a numit ROMEU CONSTRUCTII SERVICII (2021–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

520 RON

82.7%

Profit net 2025

-60.537 RON

Pierdere

3607.4%

Salariați

Datorii 2025

100.0%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-60.537-39.044-17.5503.94320212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025520 RON-60.537 RON
20243.010 RON1.726 RON
2023-1.033 RON
20223.943 RON
2021-1.653 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:3.631 RON
Stocuri
Creante18 RON
Casa şi conturi la bănci3.613 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:3.631 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta520 RON
VENITURI TOTALE27.568 RON
CHELTUIELI TOTALE88.105 RON
Profit brut
Pierdere bruta60.537 RON
Profit net
Pierdere neta60.537 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 520 RON, în scădere cu 82.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 60.537 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Bld. Tudor Vladimirescu, Nr. 22, Sector 5 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 50883.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ROMEU CONSTRUCŢII SERVICII S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC