Actualizat: 29 iun 2026
EDI CEZAR S.R.L.
EDI CEZAR S.R.L. (CUI 39441363) este o firmă din Dâmboviţa, înființată în 2018, înregistrată la codul CAEN 4711. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre EDI CEZAR S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are EDI CEZAR S.R.L.?
- Denumire
- EDI CEZAR S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 5 iunie 2018
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4711)?
CAEN
4711
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 4711, 4791
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
EDI CEZAR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 39441363. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 iunie 2018, sub numărul J2018000646157. Sediul social este în Dâmboviţa.
Codul CAEN principal este 4711, corespunzând activității „comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, EDI CEZAR S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Dositei Filitti, Nr. 142
Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu · Dâmboviţa
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este EDI CEZAR S.R.L.. Anterior, firma s-a numit S.C.EDI CEZAR SRL (2021–2025).
Care e cifra de afaceri a firmei EDI CEZAR S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
125.271 RON
14.9%Profit net 2025
24.910 RON
Marjă 19.9%
514.5%Salariați
—
Datorii 2025
34.855 RON
21.2%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 125.271 RON | 24.910 RON |
| 2024 | 109.043 RON | 4.054 RON |
| 2023 | 141.482 RON | 31.883 RON |
| 2022 | 154.199 RON | 8.490 RON |
| 2021 | 86.898 RON | 2.330 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
EDI CEZAR S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 125.271 RON, în creștere cu 14.9% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 24.910 RON (marjă 19.9%). Datoriile totale sunt de 34.855 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este EDI CEZAR S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. EDI CEZAR S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Dositei Filitti, Nr. 142, Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu, Dâmboviţa.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru EDI CEZAR S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Dâmboviţa
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!