Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

CREATIVE PEOPLE S.R.L.

CREATIVE PEOPLE S.R.L. (CUI 39329387) este o firmă din Prahova, înființată în 2018, înregistrată la codul CAEN 8230. Date oficiale ANAF.

CAEN:8230

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre CREATIVE PEOPLE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are CREATIVE PEOPLE S.R.L.?

Denumire
CREATIVE PEOPLE S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
11 mai 2018
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 8230)?

CAEN

8230

CAEN Rev. 22008-2023

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 8230, 9329

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 2 iunie 2020

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

2 iunie 2020 — prezent

Pe scurt despre firmă

CREATIVE PEOPLE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 39329387 și codul de TVA RO39329387. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 11 mai 2018, sub numărul J2018000971293. Sediul social este în Prahova.

Codul CAEN principal este 8230, corespunzând activității „activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, CREATIVE PEOPLE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Avram Iancu, Nr. 1

Sat Ceraşu Com. Ceraşu · Prahova

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma CREATIVE PEOPLE S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei CREATIVE PEOPLE S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

1.8M RON

38.7%

Profit net 2025

390.939 RON

Marjă 22.1%

69.7%

Salariați

5

16.7%

Datorii 2025

2.1M RON

123.9%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0963.4021.9M2.9M20212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru CREATIVE PEOPLE S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
20251.8M RON390.939 RON
20242.9M RON1.3M RON
20232.5M RON1.3M RON
20222.2M RON1.5M RON
2021547.811 RON206.474 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL3.3M RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:3.9M RON
Stocuri187.552 RON
Creante3.4M RON
Casa şi conturi la bănci348.880 RON
CHELTUIELI IN AVANS289.855 RON
DATORII2.1M RON
VENITURI IN AVANS1.3M RON
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:4.1M RON
Capital subscris varsat10.000 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta1.8M RON
VENITURI TOTALE1.8M RON
CHELTUIELI TOTALE1.3M RON
Profit brut499.991 RON
Pierdere bruta
Profit net390.939 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati5 RON

Interpretare

CREATIVE PEOPLE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 1.8M RON, în scădere cu 38.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 390.939 RON (marjă 22.1%) și operează cu un număr mediu de 5 salariați. Datoriile totale sunt de 2.1M RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este CREATIVE PEOPLE S.R.L. plătitor de TVA?

Da. CREATIVE PEOPLE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO39329387.

Care este sediul social?

Str. Avram Iancu, Nr. 1, Sat Ceraşu Com. Ceraşu, Prahova.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CREATIVE PEOPLE S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre CREATIVE PEOPLE S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Prahova

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC