Actualizat: 30 iun 2026
SEL CONS INSTALSERV S.R.L.
SEL CONS INSTALSERV S.R.L. (CUI 39323627) este o firmă din Bacău, înființată în 2018, înregistrată la codul CAEN 4322. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre SEL CONS INSTALSERV S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are SEL CONS INSTALSERV S.R.L.?
- Denumire
- SEL CONS INSTALSERV S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 10 mai 2018
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4322)?
CAEN
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 1 septembrie 2021
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
1 septembrie 2021 — prezent
Pe scurt despre firmă
SEL CONS INSTALSERV S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 39323627 și codul de TVA RO39323627. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2018, sub numărul J2018000702048. Sediul social este în Bacău.
Codul CAEN principal este 4322, corespunzând activității „lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, SEL CONS INSTALSERV S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Bucovinei, Nr. 4
Mun. Bacău · Bacău · Cod poștal 600244
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este SEL CONS INSTALSERV S.R.L.. Anterior, firma s-a numit SC SELCONS INSTALSERV SRL (2021).
Care e cifra de afaceri a firmei SEL CONS INSTALSERV S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
571.744 RON
29.4%Profit net 2025
148.172 RON
Marjă 25.9%
56.3%Salariați
5
Datorii 2025
190.405 RON
66.4%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 571.744 RON | 148.172 RON |
| 2024 | 809.795 RON | 339.023 RON |
| 2023 | 407.776 RON | 219.169 RON |
| 2022 | 263.273 RON | 36.296 RON |
| 2021 | 13.383 RON | 1.041 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
SEL CONS INSTALSERV S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 571.744 RON, în scădere cu 29.4% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 148.172 RON (marjă 25.9%) și operează cu un număr mediu de 5 salariați. Datoriile totale sunt de 190.405 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este SEL CONS INSTALSERV S.R.L. plătitor de TVA?▼
Da. SEL CONS INSTALSERV S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO39323627.
Care este sediul social?▼
Str. Bucovinei, Nr. 4, Mun. Bacău, Bacău, cod poștal 600244.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru SEL CONS INSTALSERV S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Bacău
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!