Actualizat: 1 aug 2026
SUPER TRAVEL CZINK S.R.L.
SUPER TRAVEL CZINK S.R.L. (CUI 39264814) este o firmă din Mureş, înființată în 2018, înregistrată la codul CAEN 4932. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre SUPER TRAVEL CZINK S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are SUPER TRAVEL CZINK S.R.L.?
- Denumire
- SUPER TRAVEL CZINK S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 2 mai 2018
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4932)?
CAEN
4932
Transporturi cu taxiuri
Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 4933, 5232
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
SUPER TRAVEL CZINK S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 39264814. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 2 mai 2018, sub numărul J26/647/2018. Sediul social este în Mureş.
Codul CAEN principal este 4932, corespunzând activității „transporturi cu taxiuri". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, SUPER TRAVEL CZINK S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Transilvania, Nr. 32
Mun. Târgu Mureş · Mureş · Cod poștal 540549
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este SUPER TRAVEL CZINK S.R.L.. Anterior, firma s-a numit S.C.SUPER TRAVEL CZINK SRL (2021–2025).
Care e cifra de afaceri a firmei SUPER TRAVEL CZINK S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
45.015 RON
39.3%Profit net 2025
-3.207 RON
Pierdere
78.3%Salariați
1
0.0%Datorii 2025
19.018 RON
29.0%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 45.015 RON | -3.207 RON |
| 2024 | 74.137 RON | -14.785 RON |
| 2023 | 64.275 RON | -17.805 RON |
| 2022 | 83.609 RON | 37.214 RON |
| 2021 | 67.039 RON | 34.985 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
SUPER TRAVEL CZINK S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 45.015 RON, în scădere cu 39.3% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 3.207 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 19.018 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este SUPER TRAVEL CZINK S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. SUPER TRAVEL CZINK S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Transilvania, Nr. 32, Mun. Târgu Mureş, Mureş, cod poștal 540549.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru SUPER TRAVEL CZINK S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Mureş
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!