Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

FOTOFUSION STUDIO S.R.L.

FOTOFUSION STUDIO S.R.L. (CUI 39258430) este o firmă din București, înființată în 2018, înregistrată la codul CAEN 7420. Date oficiale ANAF.

CAEN:7420

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre FOTOFUSION STUDIO S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are FOTOFUSION STUDIO S.R.L.?

Denumire
FOTOFUSION STUDIO S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
27 aprilie 2018
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 7420)?

CAEN

7420

CAEN Rev. 22008-2023

Activități fotografice

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități fotografice

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 1812, 5819, 7420

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

FOTOFUSION STUDIO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 39258430. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 27 aprilie 2018, sub numărul J40/5806/2018. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 7420, corespunzând activității „activități fotografice". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, FOTOFUSION STUDIO S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Sg. Şerban Manea, Nr. 35

Sector 5 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 51091

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma FOTOFUSION STUDIO S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei FOTOFUSION STUDIO S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

55.355 RON

32.4%

Profit net 2025

21.881 RON

Marjă 39.5%

270.5%

Salariați

Datorii 2025

1.368 RON

75.0%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-19018.32536.84055.35520212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru FOTOFUSION STUDIO S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202555.355 RON21.881 RON
202441.800 RON5.906 RON
202337.030 RON-190 RON
202245.360 RON29.804 RON
202128.610 RON18.888 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL18.163 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:47.752 RON
Stocuri
Creante7.248 RON
Casa şi conturi la bănci40.504 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII1.368 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:64.547 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta55.355 RON
VENITURI TOTALE55.355 RON
CHELTUIELI TOTALE29.524 RON
Profit brut25.831 RON
Pierdere bruta
Profit net21.881 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

FOTOFUSION STUDIO S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 55.355 RON, în creștere cu 32.4% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 21.881 RON (marjă 39.5%). Datoriile totale sunt de 1.368 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este FOTOFUSION STUDIO S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. FOTOFUSION STUDIO S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Sg. Şerban Manea, Nr. 35, Sector 5 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 51091.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru FOTOFUSION STUDIO S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre FOTOFUSION STUDIO S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC