Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L.

ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L. (CUI 39090343) este o firmă din București, înființată în 2018, înregistrată la codul CAEN 6920. Date oficiale ANAF.

CAEN:6920

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L.?

Denumire
ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
27 martie 2018
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6920)?

CAEN

6920

CAEN Rev. 22008-2023

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 39090343. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 27 martie 2018, sub numărul J2018004168408. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 6920, corespunzând activității „activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Şos. Olteniţei, Nr. 32

BIROUL NR.1 · Sector 4 Mun. Bucureşti · București

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

137.516 RON

29.7%

Profit net 2025

59.164 RON

Marjă 43.0%

13.5%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

37.507 RON

61.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
045.83991.677137.51620212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025137.516 RON59.164 RON
2024105.990 RON52.139 RON
2023108.820 RON66.818 RON
202284.840 RON77.940 RON
202163.670 RON51.309 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:96.911 RON
Stocuri
Creante71.740 RON
Casa şi conturi la bănci25.171 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII37.507 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:59.404 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta137.516 RON
VENITURI TOTALE137.756 RON
CHELTUIELI TOTALE77.242 RON
Profit brut60.514 RON
Pierdere bruta
Profit net59.164 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 137.516 RON, în creștere cu 29.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 59.164 RON (marjă 43.0%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 37.507 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Şos. Olteniţei, Nr. 32, Sector 4 Mun. Bucureşti, București.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ACCOUNTING ENTERPRISE S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC