Actualizat: 28 iul 2026
C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L.
C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L. (CUI 38781782) este o firmă din București, înființată în 2018, înregistrată la codul CAEN 6210. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L.?
- Denumire
- C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 1 februarie 2018
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 6210)?
CAEN
6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 38781782. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 1 februarie 2018, sub numărul J2018001350408. Sediul social este în București.
Din punct de vedere fiscal, C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Şos. Olteniţei, Nr. 49
camera 1 · Sector 4 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 41295
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L.. Anterior, firma a fost cunoscută sub denumirile: C& G CONSULTING SAFETY SRL (2021–2022) și C&G CONSULTING SAFETY SRL (2023–2024).
Care e cifra de afaceri a firmei C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2024
—
Profit net 2024
—
Salariați
—
Datorii 2024
—
| An | Cifra afaceri | Profit net | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2024 | — | — | ||||
| 2023 | — | — | ||||
| 2022 | — | — | ||||
| 2021 | — | — | ||||
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
Interpretare
C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L. a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de —.. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Şos. Olteniţei, Nr. 49, Sector 4 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 41295.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru C & G CONSULTING SAFETY IT S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din București
Selecție aleatorie din director
A.C. STANDARD CLIMA SERVICES S.R.L.
CUI 24558986 · CAEN 4322
ASOCIATIA DE PROPRIETARI BL.A2
CUI 25326054 · CAEN 9999
PANORAMIC VIEW RESIDENCE S.R.L.
CUI 43406968 · CAEN 4110
ASOCIATIA DE PROPRIETARI STEFAN CEL MARE 15
CUI 29545235 · CAEN —
ASOCIATIA INSTITUTUL ROMAN PENTRU FILANTROPIE SI FUNDRAISING
CUI 25552256 · CAEN 9999
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!