Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

FUNKY BIKE S.R.L.

FUNKY BIKE S.R.L. (CUI 38745682) este o firmă din București, înființată în 2018, înregistrată la codul CAEN 4764. Date oficiale ANAF.

CAEN:4764

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre FUNKY BIKE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are FUNKY BIKE S.R.L.?

Denumire
FUNKY BIKE S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
25 ianuarie 2018
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4764)?

CAEN

4764

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Cod nou: 4763

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 ianuarie 2019

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 ianuarie 2019 — prezent

Pe scurt despre firmă

FUNKY BIKE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 38745682 și codul de TVA RO38745682. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 25 ianuarie 2018, sub numărul J40/926/2018. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 4764, corespunzând activității „comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, FUNKY BIKE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Mihail Sebastian, Nr. 26

HALA METALICA · Sector 5 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 50784

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma FUNKY BIKE S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei FUNKY BIKE S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

214.347 RON

2.8%

Profit net 2025

-125.483 RON

Pierdere

1839.9%

Salariați

2

0.0%

Datorii 2025

279.225 RON

260.1%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-125.48385.158295.798506.43920212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru FUNKY BIKE S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025214.347 RON-125.483 RON
2024220.604 RON7.212 RON
2023216.551 RON41.044 RON
2022297.188 RON45.814 RON
2021506.439 RON122.147 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL283.129 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:105.606 RON
Stocuri60.961 RON
Creante40.857 RON
Casa şi conturi la bănci3.788 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII279.225 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:109.510 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta214.347 RON
VENITURI TOTALE214.347 RON
CHELTUIELI TOTALE338.488 RON
Profit brut
Pierdere bruta124.141 RON
Profit net
Pierdere neta125.483 RON
Numar mediu de salariati2 RON

Interpretare

FUNKY BIKE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 214.347 RON, în scădere cu 2.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 125.483 RON și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 279.225 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este FUNKY BIKE S.R.L. plătitor de TVA?

Da. FUNKY BIKE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO38745682.

Care este sediul social?

Str. Mihail Sebastian, Nr. 26, Sector 5 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 50784.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru FUNKY BIKE S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre FUNKY BIKE S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC