Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 1 iul 2026

ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L.

ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L. (CUI 38109596) este o firmă din Ilfov, înființată în 2017, înregistrată la codul CAEN 4619. Date oficiale ANAF.

CAEN:4619

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L.?

Denumire
ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
18 august 2017
Tip capital
Privat — capital străin

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4619)?

CAEN

4619

CAEN Rev. 22008-2023

Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 octombrie 2022

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 octombrie 2022 — prezent

Pe scurt despre firmă

ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 38109596 și codul de TVA RO38109596. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 18 august 2017, sub numărul J23/3723/2022. Sediul social este în Ilfov.

Codul CAEN principal este 4619, corespunzând activității „intermedieri în comerțul cu produse diverse". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Cireşului, Nr. 32A

Sat Fundeni Com. Dobroeşti · Ilfov · Cod poștal 77086

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

244.743 RON

31.8%

Profit net 2025

-144.422 RON

Pierdere

57.4%

Salariați

2

0.0%

Datorii 2025

544.505 RON

14.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-144.42223.319191.060358.80120212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025244.743 RON-144.422 RON
2024358.801 RON-91.773 RON
2023249.748 RON-99.066 RON
202275.621 RON-33.895 RON
2021-1.200 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL62.241 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:79.787 RON
Stocuri63.792 RON
Creante6.380 RON
Casa şi conturi la bănci9.615 RON
CHELTUIELI IN AVANS5.418 RON
DATORII544.505 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-397.059 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta244.743 RON
VENITURI TOTALE244.745 RON
CHELTUIELI TOTALE386.719 RON
Profit brut
Pierdere bruta141.974 RON
Profit net
Pierdere neta144.422 RON
Numar mediu de salariati2 RON

Interpretare

ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 244.743 RON, în scădere cu 31.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 144.422 RON și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 544.505 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -397.059 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L. plătitor de TVA?

Da. ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO38109596.

Care este sediul social?

Str. Cireşului, Nr. 32A, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Ilfov, cod poștal 77086.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ANTIOCHIAN CONCEPT S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Ilfov

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC