Actualizat: 28 iul 2026
CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA
CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA (CUI 38018552) este o firmă din Suceava, înființată în 2017. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA?
- Denumire
- CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA
- Înființată la
- 24 iulie 2017
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 38018552. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 24 iulie 2017. Sediul social este în Suceava.
Din punct de vedere fiscal, CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Aleea Stadionului, Nr. 1
Orş. Dolhasca · Suceava · Cod poștal 727170
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA. Anterior, firma s-a numit CLUBUL SPORTIV ORASENESC SIRETUL DOLHASCA (2022–2025).
Care e cifra de afaceri a firmei CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
—
Profit net 2025
—
Salariați
—
Datorii 2025
—
100.0%| An | Cifra afaceri | Profit net | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | ||||
| 2024 | — | — | ||||
| 2023 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2022 | — | — | ||||
| 2021 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 46 indicatori din bilanț 2025 (alt-46)
Interpretare
CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de —.. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA plătitor de TVA?▼
Nu. CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Aleea Stadionului, Nr. 1, Orş. Dolhasca, Suceava, cod poștal 727170.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CLUBUL SPORTIV ORĂŞENESC SIRETUL DOLHASCA?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Suceava
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!