Actualizat: 29 iun 2026
FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL
FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL (CUI 37934322) este o firmă din Ilfov, înființată în 2017, înregistrată la codul CAEN 6920. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL?
- Denumire
- FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 11 iulie 2017
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 6920)?
CAEN
6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 28 august 2017
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
28 august 2017 — prezent
Pe scurt despre firmă
FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 37934322 și codul de TVA RO37934322. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 11 iulie 2017, sub numărul J23/3644/2017. Sediul social este în Ilfov.
Codul CAEN principal este 6920, corespunzând activității „activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Bld PR. DR. VICTOR DUMITRESCU, Nr. 15
Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti · Ilfov · Cod poștal 77085
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL. Anterior, firma s-a numit S.C.FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL (2021–2023).
Care e cifra de afaceri a firmei FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
184.379 RON
74.5%Profit net 2025
100.761 RON
Marjă 54.6%
359.4%Salariați
—
Datorii 2025
91.242 RON
6.3%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 184.379 RON | 100.761 RON |
| 2024 | 105.671 RON | 21.934 RON |
| 2023 | 82.597 RON | 35.986 RON |
| 2022 | 60.824 RON | 30.379 RON |
| 2021 | 62.041 RON | 23.386 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 184.379 RON, în creștere cu 74.5% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 100.761 RON (marjă 54.6%). Datoriile totale sunt de 91.242 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL plătitor de TVA?▼
Da. FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO37934322.
Care este sediul social?▼
Bld PR. DR. VICTOR DUMITRESCU, Nr. 15, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, Ilfov, cod poștal 77085.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru FINANCIAL OUTSOURCING EXPERT SRL?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Ilfov
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!