Actualizat: 24 aug 2026
TAZZ LEATHER SRL
TAZZ LEATHER SRL (CUI 37787191) este o firmă din Teleorman, înființată în 2017, înregistrată la codul CAEN 1512. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre TAZZ LEATHER SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are TAZZ LEATHER SRL?
- Denumire
- TAZZ LEATHER SRL
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 19 iunie 2017
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 1512)?
CAEN
1512
Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
TAZZ LEATHER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 37787191. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 19 iunie 2017, sub numărul J2017000392345. Sediul social este în Teleorman.
Codul CAEN principal este 1512, corespunzând activității „fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, TAZZ LEATHER SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Carpaţi, Nr. 31
Mun. Alexandria · Teleorman · Cod poștal 140073
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma TAZZ LEATHER SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei TAZZ LEATHER SRL?
Ultim bilanț depus: 2023 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2023
33.351 RON
67.5%Profit net 2023
-59.842 RON
Pierdere
816.9%Salariați
1
0.0%Datorii 2023
199.664 RON
13.7%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2024 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2023 | 33.351 RON | -59.842 RON | ||||
| 2022 | 102.552 RON | 8.347 RON | ||||
| 2021 | 244.228 RON | 163.357 RON | ||||
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2023 (standard)
Interpretare
TAZZ LEATHER SRL a raportat în anul 2023 o cifră de afaceri de 33.351 RON, în scădere cu 67.5% față de 2022. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 59.842 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 199.664 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este TAZZ LEATHER SRL plătitor de TVA?▼
Nu. TAZZ LEATHER SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Carpaţi, Nr. 31, Mun. Alexandria, Teleorman, cod poștal 140073.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru TAZZ LEATHER SRL?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Teleorman
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!