Actualizat: 30 iun 2026
JEWELRY SEVEN SRL
JEWELRY SEVEN SRL (CUI 37771756) este o firmă din Gorj, înființată în 2017, înregistrată la codul CAEN 3212. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre JEWELRY SEVEN SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are JEWELRY SEVEN SRL?
- Denumire
- JEWELRY SEVEN SRL
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 15 iunie 2017
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 3212)?
CAEN
3212
Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
JEWELRY SEVEN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 37771756. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 15 iunie 2017, sub numărul J2017000616186. Sediul social este în Gorj.
Codul CAEN principal este 3212, corespunzând activității „fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, JEWELRY SEVEN SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
camera 1 · Sat Ceauru Com. Băleşti · Gorj · Cod poștal 217046
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma JEWELRY SEVEN SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei JEWELRY SEVEN SRL?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
115.139 RON
22.0%Profit net 2025
6.378 RON
Marjă 5.5%
807.3%Salariați
1
0.0%Datorii 2025
41.638 RON
10.8%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 115.139 RON | 6.378 RON |
| 2024 | 94.380 RON | 703 RON |
| 2023 | 117.622 RON | 1.097 RON |
| 2022 | 103.689 RON | 350 RON |
| 2021 | 103.738 RON | 2.907 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
JEWELRY SEVEN SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 115.139 RON, în creștere cu 22.0% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 6.378 RON (marjă 5.5%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 41.638 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este JEWELRY SEVEN SRL plătitor de TVA?▼
Nu. JEWELRY SEVEN SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
, Nr. 748, Sat Ceauru Com. Băleşti, Gorj, cod poștal 217046.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru JEWELRY SEVEN SRL?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Gorj
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!