Actualizat: 3 iul 2026
COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL
COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL (CUI 37544591) este o firmă din Argeş, înființată în 2017, înregistrată la codul CAEN 149. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL?
- Denumire
- COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 10 mai 2017
- Tip capital
- Privat — autohton și străin
Cu ce se ocupă firma (CAEN 149)?
CAEN
149
Creșterea altor animale
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 0147, 0148
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 13 februarie 2019
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
13 februarie 2019 — prezent
Pe scurt despre firmă
COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 37544591 și codul de TVA RO37544591. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2017, sub numărul J03/1003/2017. Sediul social este în Argeş.
Codul CAEN principal este 149, corespunzând activității „creșterea altor animale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. VALEA IEPII, Nr. 1
Camera 1 · Sat Văleni Com. Sălătrucu · Argeş · Cod poștal 117636
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL. Anterior, firma a fost cunoscută sub denumirile: SC COMPLEXUL DE VANATOARE MISTRETUL SALATRUCU SRL (2021–2025), COMPLEXUL DE VANATOARE MISTRETUL (2023) și SC COMPLETUL DE VANATOARE MISTRETUL SRL (2024).
Care e cifra de afaceri a firmei COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
—
Profit net 2025
137.208 RON
244914.3%Salariați
1
0.0%Datorii 2025
357.572 RON
29.8%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | — | 137.208 RON |
| 2024 | — | 56 RON |
| 2023 | — | 249.344 RON |
| 2022 | — | -33.335 RON |
| 2021 | — | 38.316 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de —. Firma a încheiat anul cu un profit net de 137.208 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 357.572 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL plătitor de TVA?▼
Da. COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO37544591.
Care este sediul social?▼
Str. VALEA IEPII, Nr. 1, Sat Văleni Com. Sălătrucu, Argeş, cod poștal 117636.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru COMPLEXUL DE VÂNĂTOARE MISTREŢUL SĂLĂTRUCU SRL?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Argeş
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!