Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 1 iul 2026

BLISS HERBAL S.R.L.

BLISS HERBAL S.R.L. (CUI 37511349) este o firmă din Vâlcea, înființată în 2017, înregistrată la codul CAEN 2042. Date oficiale ANAF.

CAEN:2042

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre BLISS HERBAL S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are BLISS HERBAL S.R.L.?

Denumire
BLISS HERBAL S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
8 mai 2017
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 2042)?

CAEN

2042

CAEN Rev. 22008-2023

Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 5 iunie 2019

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

5 iunie 2019 — prezent

Pe scurt despre firmă

BLISS HERBAL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 37511349 și codul de TVA RO37511349. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 8 mai 2017, sub numărul J2017000457381. Sediul social este în Vâlcea.

Codul CAEN principal este 2042, corespunzând activității „fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, BLISS HERBAL S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Ion Referendaru, Nr. 6

CAM. 3 · Mun. Râmnicu Vâlcea · Vâlcea · Cod poștal 240158

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma BLISS HERBAL S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei BLISS HERBAL S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

23.696 RON

0.4%

Profit net 2025

-16.929 RON

Pierdere

25.0%

Salariați

Datorii 2025

172.298 RON

13.5%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-16.929-3.35610.21823.79120212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru BLISS HERBAL S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202523.696 RON-16.929 RON
202423.791 RON-13.543 RON
20239.452 RON765 RON
20229.968 RON7.378 RON
202117.433 RON1.778 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL1.547 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:26.339 RON
Stocuri17.765 RON
Creante8.328 RON
Casa şi conturi la bănci246 RON
CHELTUIELI IN AVANS704 RON
DATORII172.298 RON
VENITURI IN AVANS1.547 RON
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-145.255 RON
Capital subscris varsat45.000 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta23.696 RON
VENITURI TOTALE22.931 RON
CHELTUIELI TOTALE39.860 RON
Profit brut
Pierdere bruta16.929 RON
Profit net
Pierdere neta16.929 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

BLISS HERBAL S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 23.696 RON, aproape constantă față de 0.4% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 16.929 RON. Datoriile totale sunt de 172.298 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -145.255 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este BLISS HERBAL S.R.L. plătitor de TVA?

Da. BLISS HERBAL S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO37511349.

Care este sediul social?

Str. Ion Referendaru, Nr. 6, Mun. Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, cod poștal 240158.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru BLISS HERBAL S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre BLISS HERBAL S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Vâlcea

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC