Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

FLORI & MAN BEST SRL

FLORI & MAN BEST SRL (CUI 36995534) este o firmă din Galaţi, înființată în 2017, înregistrată la codul CAEN 4711. Date oficiale ANAF.

CAEN:4711

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre FLORI & MAN BEST SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are FLORI & MAN BEST SRL?

Denumire
FLORI & MAN BEST SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
7 februarie 2017
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4711)?

CAEN

4711

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4711, 4791

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 decembrie 2017

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 decembrie 2017 — prezent

Pe scurt despre firmă

FLORI & MAN BEST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 36995534 și codul de TVA RO36995534. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 7 februarie 2017, sub numărul J2017000124179. Sediul social este în Galaţi.

Codul CAEN principal este 4711, corespunzând activității „comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, FLORI & MAN BEST SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Regimentul 11 Siret, Nr. 18

CAMERA2 · Mun. Galaţi · Galaţi · Cod poștal 800332

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este FLORI & MAN BEST SRL. Anterior, firma s-a numit FLORI MAN BEST SRL (2021–2024).

Care e cifra de afaceri a firmei FLORI & MAN BEST SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

392.827 RON

29.6%

Profit net 2025

4.946 RON

Marjă 1.3%

77.5%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

142.215 RON

18.7%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0240.356480.711721.06720212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru FLORI & MAN BEST SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025392.827 RON4.946 RON
2024557.855 RON21.956 RON
2023580.805 RON8.614 RON
2022721.067 RON24.123 RON
2021697.379 RON17.493 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:207.558 RON
Stocuri195.894 RON
Creante408 RON
Casa şi conturi la bănci11.256 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII142.215 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:65.343 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta392.827 RON
VENITURI TOTALE398.827 RON
CHELTUIELI TOTALE392.995 RON
Profit brut5.832 RON
Pierdere bruta
Profit net4.946 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

FLORI & MAN BEST SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 392.827 RON, în scădere cu 29.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 4.946 RON (marjă 1.3%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 142.215 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este FLORI & MAN BEST SRL plătitor de TVA?

Da. FLORI & MAN BEST SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO36995534.

Care este sediul social?

Str. Regimentul 11 Siret, Nr. 18, Mun. Galaţi, Galaţi, cod poștal 800332.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru FLORI & MAN BEST SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre FLORI & MAN BEST SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Galaţi

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC