Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 4 iul 2026

FADOB TAXI SRL

FADOB TAXI SRL (CUI 36865526) este o firmă din Prahova, înființată în 2016, înregistrată la codul CAEN 4932. Date oficiale ANAF.

CAEN:4932

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre FADOB TAXI SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are FADOB TAXI SRL?

Denumire
FADOB TAXI SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
22 decembrie 2016
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4932)?

CAEN

4932

CAEN Rev. 22008-2023

Transporturi cu taxiuri

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4933, 5232

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

FADOB TAXI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 36865526. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 22 decembrie 2016, sub numărul J29/2201/2016. Sediul social este în Prahova.

Codul CAEN principal este 4932, corespunzând activității „transporturi cu taxiuri". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, FADOB TAXI SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Aleea Parcului, Nr. 1A

Orş. Breaza · Prahova · Cod poștal 105400

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este FADOB TAXI SRL. Anterior, firma s-a numit S.C. FADOB TAXI SRL COMARNIC (2021–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei FADOB TAXI SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

Salariați

Datorii 2025

25.269 RON

1425.9%
Bilanț ANAF multi-an pentru FADOB TAXI SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025
2024
2023Bilanț nedepus pentru acest an
2022
2021

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:25.469 RON
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci25.469 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII25.269 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:200 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE
Profit brut
Pierdere bruta
Profit net
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

FADOB TAXI SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de .. Datoriile totale sunt de 25.269 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este FADOB TAXI SRL plătitor de TVA?

Nu. FADOB TAXI SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Aleea Parcului, Nr. 1A, Orş. Breaza, Prahova, cod poștal 105400.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru FADOB TAXI SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre FADOB TAXI SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Prahova

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC