Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

KONEXUM OLBRISH SRL

KONEXUM OLBRISH SRL (CUI 36493481) este o firmă din București, înființată în 2016, înregistrată la codul CAEN 8532. Date oficiale ANAF.

CAEN:8532

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre KONEXUM OLBRISH SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are KONEXUM OLBRISH SRL?

Denumire
KONEXUM OLBRISH SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
6 septembrie 2016
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 8532)?

CAEN

8532

CAEN Rev. 22008-2023

Învățământ secundar, tehnic sau profesional

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

învățământ secundar, tehnic sau profesional

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

KONEXUM OLBRISH SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 36493481. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 6 septembrie 2016, sub numărul J40/11718/2016. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 8532, corespunzând activității „învățământ secundar, tehnic sau profesional". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, KONEXUM OLBRISH SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Sfântul Petru Tei, Nr. 59

CAMERA 1 · Sector 2 Mun. Bucureşti · București

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma KONEXUM OLBRISH SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei KONEXUM OLBRISH SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

392.870 RON

34.2%

Profit net 2025

135.039 RON

Marjă 34.4%

26.1%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

25.811 RON

56.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0130.957261.913392.87020212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru KONEXUM OLBRISH SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025392.870 RON135.039 RON
2024292.812 RON182.698 RON
2023299.934 RON194.115 RON
2022154.172 RON163.688 RON
2021298.604 RON271.680 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:306.337 RON
Stocuri169.052 RON
Creante40.905 RON
Casa şi conturi la bănci96.380 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII25.811 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:280.526 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta392.870 RON
VENITURI TOTALE392.965 RON
CHELTUIELI TOTALE231.384 RON
Profit brut161.581 RON
Pierdere bruta
Profit net135.039 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

KONEXUM OLBRISH SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 392.870 RON, în creștere cu 34.2% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 135.039 RON (marjă 34.4%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 25.811 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este KONEXUM OLBRISH SRL plătitor de TVA?

Nu. KONEXUM OLBRISH SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Sfântul Petru Tei, Nr. 59, Sector 2 Mun. Bucureşti, București.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru KONEXUM OLBRISH SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre KONEXUM OLBRISH SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC