Actualizat: 31 iul 2026
ODAIA ECVESTRĂ S.R.L.
ODAIA ECVESTRĂ S.R.L. (CUI 36475256) este o firmă din Vâlcea, înființată în 2016, înregistrată la codul CAEN 124. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre ODAIA ECVESTRĂ S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are ODAIA ECVESTRĂ S.R.L.?
- Denumire
- ODAIA ECVESTRĂ S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 31 august 2016
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 124)?
CAEN
124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
ODAIA ECVESTRĂ S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 36475256. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 31 august 2016, sub numărul J38/662/2016. Sediul social este în Vâlcea.
Codul CAEN principal este 124, corespunzând activității „cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, ODAIA ECVESTRĂ S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Carmen Sylva, Nr. 8A
Zavoiul lui Craciun · Orş. Brezoi · Vâlcea · Cod poștal 245500
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este ODAIA ECVESTRĂ S.R.L.. Anterior, firma s-a numit ODAIA ECVESTRA SRL (2021–2025).
Care e cifra de afaceri a firmei ODAIA ECVESTRĂ S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
5.570 RON
23.7%Profit net 2025
-4.082 RON
Pierdere
1425.3%Salariați
—
Datorii 2025
4.779 RON
4.3%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 5.570 RON | -4.082 RON |
| 2024 | 7.299 RON | 308 RON |
| 2023 | 2.150 RON | 1.813 RON |
| 2022 | 300 RON | 291 RON |
| 2021 | — | -18 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
ODAIA ECVESTRĂ S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 5.570 RON, în scădere cu 23.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 4.082 RON. Datoriile totale sunt de 4.779 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -1.488 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este ODAIA ECVESTRĂ S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. ODAIA ECVESTRĂ S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Carmen Sylva, Nr. 8A, Orş. Brezoi, Vâlcea, cod poștal 245500.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ODAIA ECVESTRĂ S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Vâlcea
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!