Actualizat: 5 iul 2026
CENTER FOR LIFE S.R.L.
CENTER FOR LIFE S.R.L. (CUI 36418471) este o firmă din Alba, înființată în 2016, înregistrată la codul CAEN 7490. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre CENTER FOR LIFE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are CENTER FOR LIFE S.R.L.?
- Denumire
- CENTER FOR LIFE S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 11 august 2016
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 7490)?
CAEN
7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 7491, 7499, 8009
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 1 decembrie 2017
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
1 decembrie 2017 — prezent
Pe scurt despre firmă
CENTER FOR LIFE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 36418471 și codul de TVA RO36418471. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 11 august 2016, sub numărul J01/1067/2018. Sediul social este în Alba.
Codul CAEN principal este 7490, corespunzând activității „alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, CENTER FOR LIFE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Ogorului, Nr. 2
CAMERA 2 · Mun. Sebeş · Alba · Cod poștal 515800
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma CENTER FOR LIFE S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei CENTER FOR LIFE S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
342.231 RON
10.3%Profit net 2025
-46.714 RON
Pierdere
8.4%Salariați
1
0.0%Datorii 2025
193.818 RON
13.9%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 342.231 RON | -46.714 RON |
| 2024 | 381.728 RON | -50.979 RON |
| 2023 | 575.283 RON | 130.139 RON |
| 2022 | 347.994 RON | 155.642 RON |
| 2021 | 279.157 RON | 120.241 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
CENTER FOR LIFE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 342.231 RON, în scădere cu 10.3% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 46.714 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 193.818 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -70.897 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este CENTER FOR LIFE S.R.L. plătitor de TVA?▼
Da. CENTER FOR LIFE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO36418471.
Care este sediul social?▼
Str. Ogorului, Nr. 2, Mun. Sebeş, Alba, cod poștal 515800.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CENTER FOR LIFE S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Alba
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!