Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 28 iul 2026

GREEN FURNITURE OUTLET SRL

GREEN FURNITURE OUTLET SRL (CUI 36397298) este o firmă din Ilfov, înființată în 2016, înregistrată la codul CAEN 4759. Date oficiale ANAF.

CAEN:4759

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre GREEN FURNITURE OUTLET SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are GREEN FURNITURE OUTLET SRL?

Denumire
GREEN FURNITURE OUTLET SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
5 august 2016
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4759)?

CAEN

4759

CAEN Rev. 22008-2024

Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4755, 4769

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

Anulat 30 aprilie 2025

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Anulat

Anulare TVA

1 februarie 2018 — 30 aprilie 2025

Pe scurt despre firmă

GREEN FURNITURE OUTLET SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 36397298. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 august 2016, sub numărul J23/3211/2016. Sediul social este în Ilfov.

Codul CAEN principal este 4759, corespunzând activității „comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, GREEN FURNITURE OUTLET SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Câmpului, Nr. 4B

O CAMERĂ · Sat Săftica Com. Baloteşti · Ilfov · Cod poștal 77017

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma GREEN FURNITURE OUTLET SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei GREEN FURNITURE OUTLET SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

-162 RON

Pierdere

96.8%

Salariați

Datorii 2025

162 RON

99.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-31.230143.665318.561493.45620212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru GREEN FURNITURE OUTLET SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-162 RON
2024-5.059 RON
2023183.695 RON-9.425 RON
2022410.407 RON-31.230 RON
2021493.456 RON26.719 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII162 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-162 RON
Capital subscris varsat
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE954 RON
CHELTUIELI TOTALE1.116 RON
Profit brut
Pierdere bruta162 RON
Profit net
Pierdere neta162 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

GREEN FURNITURE OUTLET SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de . Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 162 RON. Datoriile totale sunt de 162 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -162 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este GREEN FURNITURE OUTLET SRL plătitor de TVA?

Nu. GREEN FURNITURE OUTLET SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Câmpului, Nr. 4B, Sat Săftica Com. Baloteşti, Ilfov, cod poștal 77017.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru GREEN FURNITURE OUTLET SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre GREEN FURNITURE OUTLET SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Ilfov

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC