Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 30 iun 2026

ADOR.TRANS-COM S.R.L.

ADOR.TRANS-COM S.R.L. (CUI 36058275) este o firmă din Hunedoara, înființată în 2016, înregistrată la codul CAEN 4941. Date oficiale ANAF.

CAEN:4941

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ADOR.TRANS-COM S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ADOR.TRANS-COM S.R.L.?

Denumire
ADOR.TRANS-COM S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
10 mai 2016
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4941)?

CAEN

4941

CAEN Rev. 22008-2023

Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Transporturi rutiere de mărfuri

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4941, 5224

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 noiembrie 2020

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 noiembrie 2020 — prezent

Pe scurt despre firmă

ADOR.TRANS-COM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 36058275 și codul de TVA RO36058275. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2016, sub numărul J2016000534207. Sediul social este în Hunedoara.

Codul CAEN principal este 4941, corespunzând activității „transporturi rutiere de mărfuri". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ADOR.TRANS-COM S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

OHABA, Nr. 28A

Sat Ohaba Com. Lăpugiu de Jos · Hunedoara · Cod poștal 337289

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ADOR.TRANS-COM S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ADOR.TRANS-COM S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

276.424 RON

5.6%

Profit net 2025

-39.029 RON

Pierdere

68.1%

Salariați

3

0.0%

Datorii 2025

197.201 RON

37.5%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-122.32956.514235.356414.19920212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ADOR.TRANS-COM S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025276.424 RON-39.029 RON
2024292.676 RON-122.329 RON
2023331.371 RON-50.797 RON
2022414.199 RON-30.349 RON
2021279.290 RON-90.902 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL4.311 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:68.980 RON
Stocuri66.993 RON
Creante106 RON
Casa şi conturi la bănci1.881 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII197.201 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-123.910 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta276.424 RON
VENITURI TOTALE284.083 RON
CHELTUIELI TOTALE320.271 RON
Profit brut
Pierdere bruta36.188 RON
Profit net
Pierdere neta39.029 RON
Numar mediu de salariati3 RON

Interpretare

ADOR.TRANS-COM S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 276.424 RON, în scădere cu 5.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 39.029 RON și operează cu un număr mediu de 3 salariați. Datoriile totale sunt de 197.201 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -123.910 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ADOR.TRANS-COM S.R.L. plătitor de TVA?

Da. ADOR.TRANS-COM S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO36058275.

Care este sediul social?

OHABA, Nr. 28A, Sat Ohaba Com. Lăpugiu de Jos, Hunedoara, cod poștal 337289.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ADOR.TRANS-COM S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ADOR.TRANS-COM S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Hunedoara

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC