Actualizat: 30 iun 2026
WHITE PROMPT SERVICE SRL
WHITE PROMPT SERVICE SRL (CUI 35845970) este o firmă din Mureş, înființată în 2016, înregistrată la codul CAEN 3312. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre WHITE PROMPT SERVICE SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are WHITE PROMPT SERVICE SRL?
- Denumire
- WHITE PROMPT SERVICE SRL
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 22 martie 2016
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 3312)?
CAEN
3312
Repararea mașinilor
Repararea și întreținerea mașinilor
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 3312, 3315
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 1 septembrie 2022
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
1 septembrie 2022 — prezent
Pe scurt despre firmă
WHITE PROMPT SERVICE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 35845970 și codul de TVA RO35845970. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 22 martie 2016, sub numărul J26/461/2016. Sediul social este în Mureş.
Codul CAEN principal este 3312, corespunzând activității „repararea mașinilor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, WHITE PROMPT SERVICE SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
PĂNET, Nr. 124
Sat Pănet Com. Pănet · Mureş · Cod poștal 547450
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma WHITE PROMPT SERVICE SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei WHITE PROMPT SERVICE SRL?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
912.194 RON
117.4%Profit net 2025
89.660 RON
Marjă 9.8%
77.8%Salariați
1
0.0%Datorii 2025
288.566 RON
266.0%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 912.194 RON | 89.660 RON |
| 2024 | 419.632 RON | 50.416 RON |
| 2023 | 369.095 RON | 51.182 RON |
| 2022 | 395.413 RON | 7.934 RON |
| 2021 | 124.142 RON | -7.361 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
WHITE PROMPT SERVICE SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 912.194 RON, în creștere cu 117.4% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 89.660 RON (marjă 9.8%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 288.566 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este WHITE PROMPT SERVICE SRL plătitor de TVA?▼
Da. WHITE PROMPT SERVICE SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO35845970.
Care este sediul social?▼
PĂNET, Nr. 124, Sat Pănet Com. Pănet, Mureş, cod poștal 547450.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru WHITE PROMPT SERVICE SRL?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Mureş
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!