Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT

INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT (CUI 35228029) este o firmă din Braşov, înființată în 2015. Date oficiale ANAF.

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT?

Denumire
INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT
Formă juridică
Alte forme juridice
Înființată la
13 noiembrie 2015
Tip capital
Privat — capital străin

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

Anulat 31 octombrie 2023

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Anulat

Anulare TVA

13 noiembrie 2015 — 31 octombrie 2023

Pe scurt despre firmă

INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 35228029. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 13 noiembrie 2015. Sediul social este în Braşov.

Din punct de vedere fiscal, INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Aeroportului, Nr. 1A

Sat Ghimbav Orş. Ghimbav · Braşov · Cod poștal 507075

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT. Anterior, firma s-a numit INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING SEDIU PERMA (2021).

Care e cifra de afaceri a firmei INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT?

Ultim bilanț depus: 2021 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2021

16.150 RON

Profit net 2021

-275.820 RON

Pierdere

Salariați

Datorii 2021

13.8M RON

Bilanț ANAF multi-an pentru INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025Bilanț nedepus pentru acest an
2024Bilanț nedepus pentru acest an
2023Bilanț nedepus pentru acest an
2022Bilanț nedepus pentru acest an
202116.150 RON-275.820 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2021 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:17M RON
Stocuri
Creante16.9M RON
Casa şi conturi la bănci50.582 RON
CHELTUIELI IN AVANS15.994 RON
DATORII13.8M RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:3.2M RON
Capital subscris varsat
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta16.150 RON
VENITURI TOTALE23.303 RON
CHELTUIELI TOTALE299.123 RON
Profit brut
Pierdere bruta275.820 RON
Profit net
Pierdere neta275.820 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT a raportat în anul 2021 o cifră de afaceri de 16.150 RON. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 275.820 RON. Datoriile totale sunt de 13.8M RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT plătitor de TVA?

Nu. INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Aeroportului, Nr. 1A, Sat Ghimbav Orş. Ghimbav, Braşov, cod poștal 507075.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre INDUSTRIAL ENGINEERING AND CONTRACTING - SEDIU PERMANENT, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Braşov

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC