Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 4 iul 2026

HELEN COSMETIC CENTER SRL

HELEN COSMETIC CENTER SRL (CUI 34604877) este o firmă din București, înființată în 2015, înregistrată la codul CAEN 9621. Date oficiale ANAF.

CAEN:9621

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre HELEN COSMETIC CENTER SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are HELEN COSMETIC CENTER SRL?

Denumire
HELEN COSMETIC CENTER SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
5 iunie 2015
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 9621)?

CAEN

9621

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de coafură și frizerie

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

HELEN COSMETIC CENTER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 34604877. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 iunie 2015, sub numărul J2015006753407. Sediul social este în București.

Din punct de vedere fiscal, HELEN COSMETIC CENTER SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Armeniş, Nr. 4

PARTER · Sector 3 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 32482

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma HELEN COSMETIC CENTER SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei HELEN COSMETIC CENTER SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

318.935 RON

7.1%

Profit net 2025

46.467 RON

Marjă 14.6%

488.3%

Salariați

3

25.0%

Datorii 2025

9.206 RON

81.4%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-12.96697.668208.301318.93520212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru HELEN COSMETIC CENTER SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025318.935 RON46.467 RON
2024297.693 RON7.898 RON
2023296.018 RON-12.966 RON
2022273.396 RON-1.500 RON
2021274.849 RON-11.677 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:36.620 RON
Stocuri
Creante24.964 RON
Casa şi conturi la bănci11.656 RON
CHELTUIELI IN AVANS1.008 RON
DATORII9.206 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:28.422 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta318.935 RON
VENITURI TOTALE318.982 RON
CHELTUIELI TOTALE263.874 RON
Profit brut55.108 RON
Pierdere bruta
Profit net46.467 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati3 RON

Interpretare

HELEN COSMETIC CENTER SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 318.935 RON, în creștere cu 7.1% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 46.467 RON (marjă 14.6%) și operează cu un număr mediu de 3 salariați. Datoriile totale sunt de 9.206 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este HELEN COSMETIC CENTER SRL plătitor de TVA?

Nu. HELEN COSMETIC CENTER SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Armeniş, Nr. 4, Sector 3 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 32482.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru HELEN COSMETIC CENTER SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre HELEN COSMETIC CENTER SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC