Actualizat: 2 iul 2026
AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L.
AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L. (CUI 34548564) este o firmă din Hunedoara, înființată în 2015, înregistrată la codul CAEN 4941. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L.?
- Denumire
- AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 22 mai 2015
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4941)?
CAEN
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
Transporturi rutiere de mărfuri
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 4941, 5224
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
Anulat 30 aprilie 2025
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Anulare TVA
29 decembrie 2017 — 30 aprilie 2025
Pe scurt despre firmă
AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 34548564. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 22 mai 2015, sub numărul J20/440/2015. Sediul social este în Hunedoara.
Codul CAEN principal este 4941, corespunzând activității „transporturi rutiere de mărfuri". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
TURMAŞ, Nr. 5
Sat Turmaş Com. Mărtineşti · Hunedoara · Cod poștal 337322
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L.. Anterior, firma s-a numit S.C.AUTOTRANS AUGUSTIN SRL (2021–2025).
Care e cifra de afaceri a firmei AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
—
Profit net 2025
—
100.0%Salariați
—
Datorii 2025
12.502 RON
0.0%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | ||||
| 2024 | — | -84 RON | ||||
| 2023 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2022 | — | -8.056 RON | ||||
| 2021 | — | -210 RON | ||||
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de —.. Datoriile totale sunt de 12.502 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -12.082 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
TURMAŞ, Nr. 5, Sat Turmaş Com. Mărtineşti, Hunedoara, cod poștal 337322.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru AUTOTRANS AUGUSTIN S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Hunedoara
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!