Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 1 aug 2026

ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL

ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL (CUI 34090482) este o firmă din București, înființată în 2015, înregistrată la codul CAEN 9499. Date oficiale ANAF.

CAEN:9499

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL?

Denumire
ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL
Formă juridică
Alte forme juridice
Înființată la
11 februarie 2015
Tip capital
Propr.obsteasca-ag.ec. neorganizati in s.c.

Cu ce se ocupă firma (CAEN 9499)?

CAEN

9499

CAEN Rev. 22008-2023

Activități ale altor organizații n.c.a.

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități ale altor organizații n.c.a.

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 iulie 2022

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 iulie 2022 — prezent

Pe scurt despre firmă

ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 34090482 și codul de TVA RO34090482. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 11 februarie 2015. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 9499, corespunzând activității „activități ale altor organizații n.c.a.". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Cal. Victoriei, Nr. 216

Sector 1 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 10099

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

Salariați

Datorii 2025

610.701 RON

66.9%
Bilanț ANAF multi-an pentru ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025
2024
2023
2022
2021

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 46 indicatori din bilanț 2025 (alt-46)
Deficit din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Deficit din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Venituri din activitatile economice - prevederi anuale
Venituri din activitatile economice - la 31.12.202513.022 RON
Cheltuieli privind activitatile economice - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile economice - la 31.12.2025347.886 RON
Profit din activitatile economice - prevederi anuale
Profit din activitatile economice - la 31.12.2025
Pierdere din activitatile economice - prevederi anuale
Pierdere din activitatile economice - la 31.12.2025334.864 RON
Venituri totale - prevederi anuale
Venituri totale - la 31.12.202513.022 RON
Cheltuieli totale - prevederi anuale
Cheltuieli totale - la 31.12.2025347.886 RON
Excedent/Profit - prevederi anuale
Excedent/Profit - la 31.12.2025
Deficit/Pierdere - prevederi anuale
Deficit/Pierdere - la 31.12.2025334.864 RON
Efectivul de personal privind activitatile fara scop patrimonial2 RON
Efectivul de personal privind activitatile economice
Venituri din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Cheltuieli privind activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Excedent din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Excedent din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-253.662 RON
Fonduri privind activitatile fara scop patrimonial
Capitaluri proprii-253.662 RON
Venituri din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Venituri din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2025
Cheltuieli privind activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2025
Excedent din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Excedent din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2025
Deficit din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Deficit din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2025
Venituri din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL100.618 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:256.421 RON
Stocuri48.578 RON
Creante206.172 RON
Casa şi conturi la bănci1.671 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII610.701 RON
VENITURI IN AVANS

Interpretare

ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de .. Datoriile totale sunt de 610.701 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -253.662 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL plătitor de TVA?

Da. ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO34090482.

Care este sediul social?

Cal. Victoriei, Nr. 216, Sector 1 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 10099.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ASOCIATIA ROMANIAN FASHION COUNCIL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC