Actualizat: 31 iul 2026
ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI
ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI (CUI 33369382) este o firmă din Constanţa, înființată în 2014. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI?
- Denumire
- ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI
- Formă juridică
- Alte forme juridice
- Înființată la
- 10 iulie 2014
- Tip capital
- Alte forme de proprietate
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 33369382. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 10 iulie 2014. Sediul social este în Constanţa.
Din punct de vedere fiscal, ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Mesteacănului, Nr. 19
Loc. Eforie Nord Orş. Eforie · Constanţa · Cod poștal 905350
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Date financiare oficiale
Se încarcă datele financiare...
Datele financiare ale firmei ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI sunt în curs de procesare. Le extragem chiar acum de la Ministerul Finanțelor. Revino în 1-2 ore și vei vedea toate datele despre firmă.
Întrebări frecvente
Este ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI plătitor de TVA?▼
Nu. ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Mesteacănului, Nr. 19, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie, Constanţa, cod poștal 905350.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ASOCIATIA ,, MISCAREA ARTISTILOR URBANI?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Constanţa
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!