Actualizat: 30 iun 2026
ALEX & LENU MARKET SRL
ALEX & LENU MARKET SRL (CUI 32876530) este o firmă din Bacău, înființată în 2014, înregistrată la codul CAEN 5630. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre ALEX & LENU MARKET SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are ALEX & LENU MARKET SRL?
- Denumire
- ALEX & LENU MARKET SRL
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 5 martie 2014
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 5630)?
CAEN
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
ALEX & LENU MARKET SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 32876530. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 martie 2014, sub numărul J04/220/2014. Sediul social este în Bacău.
Codul CAEN principal este 5630, corespunzând activității „baruri și alte activități de servire a băuturilor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, ALEX & LENU MARKET SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Stirenului, Nr. 6
Mun. Oneşti · Bacău · Cod poștal 601056
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este ALEX & LENU MARKET SRL. Anterior, firma a fost cunoscută sub denumirile: S.C.ALEX LENU MARKET SRL. (2021–2022) și SC ALEX LENU MARKET SRL (2023–2025).
Care e cifra de afaceri a firmei ALEX & LENU MARKET SRL?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
250.025 RON
7.3%Profit net 2025
24.232 RON
Marjă 9.7%
197.7%Salariați
2
0.0%Datorii 2025
—
100.0%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 250.025 RON | 24.232 RON |
| 2024 | 233.061 RON | -24.798 RON |
| 2023 | 216.547 RON | 13.840 RON |
| 2022 | 232.050 RON | 598 RON |
| 2021 | 282.964 RON | 2.882 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
ALEX & LENU MARKET SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 250.025 RON, în creștere cu 7.3% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 24.232 RON (marjă 9.7%) și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este ALEX & LENU MARKET SRL plătitor de TVA?▼
Nu. ALEX & LENU MARKET SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Stirenului, Nr. 6, Mun. Oneşti, Bacău, cod poștal 601056.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ALEX & LENU MARKET SRL?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Bacău
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!