Actualizat: 2 aug 2026
SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU
SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU (CUI 32855724) este o firmă din Bacău, înființată în 2014, înregistrată la codul CAEN 9999. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU?
- Denumire
- SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU
- Formă juridică
- Alte forme juridice
- Înființată la
- 28 februarie 2014
- Tip capital
- Propr.obsteasca-s.c. apartinind org/ins. pol/obs.
Cu ce se ocupă firma (CAEN 9999)?
CAEN
9999
Pentru verificare vă rugăm să ne contactați la adresa contact@snapcert.ro.
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 1 octombrie 2014
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
1 octombrie 2014 — prezent
Pe scurt despre firmă
SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 32855724 și codul de TVA RO32855724. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 28 februarie 2014. Sediul social este în Bacău.
Din punct de vedere fiscal, SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Oituz, Nr. 35
Mun. Bacău · Bacău · Cod poștal 600266
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Date financiare oficiale
Se încarcă datele financiare...
Datele financiare ale firmei SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU sunt în curs de procesare. Le extragem chiar acum de la Ministerul Finanțelor. Revino în 1-2 ore și vei vedea toate datele despre firmă.
Întrebări frecvente
Este SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU plătitor de TVA?▼
Da. SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO32855724.
Care este sediul social?▼
Str. Oituz, Nr. 35, Mun. Bacău, Bacău, cod poștal 600266.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru SOCIETATE PROFESIONALĂ NOTARIALĂ UMBRĂRESCU ŞTEFAN SORIN ŞI RALUCA UMBRĂRESCU?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Bacău
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!