Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 30 iun 2026

RAMY COMPANY SRL

RAMY COMPANY SRL (CUI 31943542) este o firmă din Iaşi, înființată în 2013, înregistrată la codul CAEN 4221. Date oficiale ANAF.

CAEN:4221

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre RAMY COMPANY SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are RAMY COMPANY SRL?

Denumire
RAMY COMPANY SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
1 iulie 2013
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4221)?

CAEN

4221

CAEN Rev. 22008-2023

Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 19 august 2014

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

19 august 2014 — prezent

Pe scurt despre firmă

RAMY COMPANY SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 31943542 și codul de TVA RO31943542. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 1 iulie 2013, sub numărul J2013001134223. Sediul social este în Iaşi.

Codul CAEN principal este 4221, corespunzând activității „lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, RAMY COMPANY SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Principală, Nr. 202

număr cadastral 60075 (C1.C2.C3) · Sat Fântânele Com. Fântânele · Iaşi · Cod poștal 707196

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma RAMY COMPANY SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei RAMY COMPANY SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

2.4M RON

15.6%

Profit net 2025

708.645 RON

Marjă 28.9%

17.0%

Salariați

8

14.3%

Datorii 2025

802.197 RON

75.4%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0816.2791.6M2.4M20212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru RAMY COMPANY SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
20252.4M RON708.645 RON
20242.1M RON854.208 RON
20232.4M RON759.144 RON
20221.2M RON99.714 RON
20211M RON118.538 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL605.236 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:1.9M RON
Stocuri80.297 RON
Creante1.4M RON
Casa şi conturi la bănci411.397 RON
CHELTUIELI IN AVANS286 RON
DATORII802.197 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:1.7M RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta2.4M RON
VENITURI TOTALE3.1M RON
CHELTUIELI TOTALE2.3M RON
Profit brut829.732 RON
Pierdere bruta
Profit net708.645 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati8 RON

Interpretare

RAMY COMPANY SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 2.4M RON, în creștere cu 15.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 708.645 RON (marjă 28.9%) și operează cu un număr mediu de 8 salariați. Datoriile totale sunt de 802.197 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este RAMY COMPANY SRL plătitor de TVA?

Da. RAMY COMPANY SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO31943542.

Care este sediul social?

Str. Principală, Nr. 202, Sat Fântânele Com. Fântânele, Iaşi, cod poștal 707196.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru RAMY COMPANY SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre RAMY COMPANY SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Iaşi

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC