Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 1 iul 2026

M.D.I. TAXI SRL

M.D.I. TAXI SRL (CUI 30973782) este o firmă din Mehedinţi, înființată în 2012, înregistrată la codul CAEN 4933. Date oficiale ANAF.

CAEN:4933

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre M.D.I. TAXI SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are M.D.I. TAXI SRL?

Denumire
M.D.I. TAXI SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
4 decembrie 2012
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4933)?

CAEN

4933

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

M.D.I. TAXI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 30973782. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 4 decembrie 2012, sub numărul J2012000486254. Sediul social este în Mehedinţi.

Din punct de vedere fiscal, M.D.I. TAXI SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Mureş, Nr. 7A

CAMERA NR.1 · Mun. Drobeta-Turnu Severin · Mehedinţi · Cod poștal 220016

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este M.D.I. TAXI SRL. Anterior, firma s-a numit M D I TAXI SRL (2021–2022).

Care e cifra de afaceri a firmei M.D.I. TAXI SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

168.047 RON

18.6%

Profit net 2025

64.065 RON

Marjă 38.1%

7.9%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

130.985 RON

127.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
068.831137.663206.49420212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru M.D.I. TAXI SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025168.047 RON64.065 RON
2024206.494 RON69.534 RON
2023140.068 RON80.578 RON
202284.704 RON38.858 RON
202168.070 RON33.502 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL9.747 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:185.372 RON
Stocuri
Creante159.585 RON
Casa şi conturi la bănci25.787 RON
CHELTUIELI IN AVANS195 RON
DATORII130.985 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:64.329 RON
Capital subscris varsat220 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta168.047 RON
VENITURI TOTALE168.047 RON
CHELTUIELI TOTALE91.319 RON
Profit brut76.728 RON
Pierdere bruta
Profit net64.065 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

M.D.I. TAXI SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 168.047 RON, în scădere cu 18.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 64.065 RON (marjă 38.1%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 130.985 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este M.D.I. TAXI SRL plătitor de TVA?

Nu. M.D.I. TAXI SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Mureş, Nr. 7A, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi, cod poștal 220016.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru M.D.I. TAXI SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre M.D.I. TAXI SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Mehedinţi

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC