Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

ZAM PREST 93 SRL

ZAM PREST 93 SRL (CUI 30627614) este o firmă din Galaţi, înființată în 2012, înregistrată la codul CAEN 4618. Date oficiale ANAF.

CAEN:4618

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ZAM PREST 93 SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ZAM PREST 93 SRL?

Denumire
ZAM PREST 93 SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
5 septembrie 2012
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4618)?

CAEN

4618

CAEN Rev. 22008-2023

Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

ZAM PREST 93 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 30627614. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 septembrie 2012, sub numărul J17/1051/2012. Sediul social este în Galaţi.

Codul CAEN principal este 4618, corespunzând activității „intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ZAM PREST 93 SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Bourului, Nr. 14

camera 1 · Mun. Galaţi · Galaţi · Cod poștal 800175

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ZAM PREST 93 SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ZAM PREST 93 SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

200 RON

92.3%

Profit net 2025

-29.303 RON

Pierdere

86.7%

Salariați

Datorii 2025

513.777 RON

57.1%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-219.603-64.46490.676245.81520212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ZAM PREST 93 SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025200 RON-29.303 RON
20242.600 RON-219.603 RON
202322.698 RON-27.499 RON
2022223.393 RON-36.874 RON
2021245.815 RON-23.693 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL653 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:162.193 RON
Stocuri161.932 RON
Creante190 RON
Casa şi conturi la bănci71 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII513.777 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-350.931 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta200 RON
VENITURI TOTALE200 RON
CHELTUIELI TOTALE29.503 RON
Profit brut
Pierdere bruta29.303 RON
Profit net
Pierdere neta29.303 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

ZAM PREST 93 SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 200 RON, în scădere cu 92.3% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 29.303 RON. Datoriile totale sunt de 513.777 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -350.931 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ZAM PREST 93 SRL plătitor de TVA?

Nu. ZAM PREST 93 SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Bourului, Nr. 14, Mun. Galaţi, Galaţi, cod poștal 800175.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ZAM PREST 93 SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ZAM PREST 93 SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Galaţi

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC