Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 4 iul 2026

CATE-N LUNA SI-N MANSARDA

CATE-N LUNA SI-N MANSARDA (CUI 30049880) este o firmă din București, înființată în 2012, înregistrată la codul CAEN 9300. Date oficiale ANAF.

CAEN:9300

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre CATE-N LUNA SI-N MANSARDA din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are CATE-N LUNA SI-N MANSARDA?

Denumire
CATE-N LUNA SI-N MANSARDA
Formă juridică
Alte forme juridice
Înființată la
6 aprilie 2012
Tip capital
Alte forme de proprietate

Cu ce se ocupă firma (CAEN 9300)?

CAEN

9300

Pentru verificare vă rugăm să ne contactați la adresa contact@snapcert.ro.

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

CATE-N LUNA SI-N MANSARDA este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 30049880. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 6 aprilie 2012. Sediul social este în București.

Din punct de vedere fiscal, CATE-N LUNA SI-N MANSARDA nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Traian Popovici, Nr. 91

Sector 3 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 31422

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este CATE-N LUNA SI-N MANSARDA. Anterior, firma a fost cunoscută sub denumirile: ASOCIA?IA CATE-N LUNA ?I-N MANSARDA (2021) și ASOCIATIA CATE-N LUNA SI-N MANSARDA (2022–2024).

Care e cifra de afaceri a firmei CATE-N LUNA SI-N MANSARDA?

Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2024

Profit net 2024

Salariați

Datorii 2024

87.660 RON

Bilanț ANAF multi-an pentru CATE-N LUNA SI-N MANSARDA — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025Bilanț nedepus pentru acest an
2024
2023
2022
2021

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 46 indicatori din bilanț 2024 (alt-46)
Stocuri
Creante9 RON
Casa şi conturi la bănci1.709 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII87.660 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-76.636 RON
Fonduri privind activitatile fara scop patrimonial
Capitaluri proprii-76.636 RON
Venituri din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Venituri din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.202421.733 RON
Cheltuieli privind activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.202413.928 RON
Excedent din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Excedent din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.20247.805 RON
Deficit din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Deficit din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2024
Venituri din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Venituri din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2024
Cheltuieli privind activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2024
Excedent din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Excedent din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2024
Deficit din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Deficit din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2024
Venituri din activitatile economice - prevederi anuale
Venituri din activitatile economice - la 31.12.2024
Cheltuieli privind activitatile economice - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile economice - la 31.12.2024
Profit din activitatile economice - prevederi anuale
Profit din activitatile economice - la 31.12.2024
Pierdere din activitatile economice - prevederi anuale
Pierdere din activitatile economice - la 31.12.2024
Venituri totale - prevederi anuale
Venituri totale - la 31.12.202421.733 RON
Cheltuieli totale - prevederi anuale
Cheltuieli totale - la 31.12.202413.928 RON
Excedent/Profit - prevederi anuale
Excedent/Profit - la 31.12.20247.805 RON
Deficit/Pierdere - prevederi anuale
Deficit/Pierdere - la 31.12.2024
Efectivul de personal privind activitatile fara scop patrimonial
Efectivul de personal privind activitatile economice
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL9.306 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:1.718 RON

Interpretare

CATE-N LUNA SI-N MANSARDA a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de .. Datoriile totale sunt de 87.660 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -76.636 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este CATE-N LUNA SI-N MANSARDA plătitor de TVA?

Nu. CATE-N LUNA SI-N MANSARDA nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Traian Popovici, Nr. 91, Sector 3 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 31422.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CATE-N LUNA SI-N MANSARDA?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre CATE-N LUNA SI-N MANSARDA, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC