Actualizat: 3 iul 2026
IMPERIAL CAZINO ALBA SRL
IMPERIAL CAZINO ALBA SRL (CUI 29194274) este o firmă din Alba, înființată în 2011, înregistrată la codul CAEN 5630. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre IMPERIAL CAZINO ALBA SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are IMPERIAL CAZINO ALBA SRL?
- Denumire
- IMPERIAL CAZINO ALBA SRL
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 6 octombrie 2011
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 5630)?
CAEN
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 1 noiembrie 2019
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
1 noiembrie 2019 — prezent
Pe scurt despre firmă
IMPERIAL CAZINO ALBA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 29194274 și codul de TVA RO29194274. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2011, sub numărul J2011000691015. Sediul social este în Alba.
Codul CAEN principal este 5630, corespunzând activității „baruri și alte activități de servire a băuturilor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, IMPERIAL CAZINO ALBA SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
B-dul TRANSILVANIEI, Nr. 25
Mun. Alba Iulia · Alba · Cod poștal 510037
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este IMPERIAL CAZINO ALBA SRL. Anterior, firma s-a numit S.C. IMPERIAL CASINO ALBA SRL (2021–2025).
Care e cifra de afaceri a firmei IMPERIAL CAZINO ALBA SRL?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
511.240 RON
8.7%Profit net 2025
-46.248 RON
Pierdere
51.6%Salariați
2
33.3%Datorii 2025
491.493 RON
3.0%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 511.240 RON | -46.248 RON |
| 2024 | 470.358 RON | -95.574 RON |
| 2023 | 582.073 RON | -147.269 RON |
| 2022 | 771.575 RON | 115.322 RON |
| 2021 | 620.534 RON | 119.449 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
IMPERIAL CAZINO ALBA SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 511.240 RON, în creștere cu 8.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 46.248 RON și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 491.493 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -180.502 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este IMPERIAL CAZINO ALBA SRL plătitor de TVA?▼
Da. IMPERIAL CAZINO ALBA SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO29194274.
Care este sediul social?▼
B-dul TRANSILVANIEI, Nr. 25, Mun. Alba Iulia, Alba, cod poștal 510037.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru IMPERIAL CAZINO ALBA SRL?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Alba
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!