Actualizat: 3 iul 2026
ASOCIATIA CURTEA CULORILOR
ASOCIATIA CURTEA CULORILOR (CUI 28741233) este o firmă din Timiş, înființată în 2011, înregistrată la codul CAEN 9411. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre ASOCIATIA CURTEA CULORILOR din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are ASOCIATIA CURTEA CULORILOR?
- Denumire
- ASOCIATIA CURTEA CULORILOR
- Formă juridică
- Alte forme juridice
- Înființată la
- 30 iunie 2011
- Tip capital
- Alte forme de proprietate
Cu ce se ocupă firma (CAEN 9411)?
CAEN
9411
Activități ale organizațiilor economice și patronale
Activități ale organizațiilor economice și patronale
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 1 februarie 2021
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
1 februarie 2021 — prezent
Pe scurt despre firmă
ASOCIATIA CURTEA CULORILOR este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 28741233 și codul de TVA RO28741233. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 30 iunie 2011. Sediul social este în Timiş.
Codul CAEN principal este 9411, corespunzând activității „activități ale organizațiilor economice și patronale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, ASOCIATIA CURTEA CULORILOR este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Sîrbova, Nr. 161
Sat Sârbova Com. Racoviţa · Timiş · Cod poștal 307336
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma ASOCIATIA CURTEA CULORILOR și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei ASOCIATIA CURTEA CULORILOR?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
—
Profit net 2025
—
Salariați
—
Datorii 2025
586.610 RON
2907.3%| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| 2021 | — | — |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 46 indicatori din bilanț 2025 (alt-46)
Interpretare
ASOCIATIA CURTEA CULORILOR a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de —.. Datoriile totale sunt de 586.610 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este ASOCIATIA CURTEA CULORILOR plătitor de TVA?▼
Da. ASOCIATIA CURTEA CULORILOR este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO28741233.
Care este sediul social?▼
Sîrbova, Nr. 161, Sat Sârbova Com. Racoviţa, Timiş, cod poștal 307336.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ASOCIATIA CURTEA CULORILOR?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Timiş
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!