Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

CUBITAL FOREST S.R.L.

CUBITAL FOREST S.R.L. (CUI 28244676) este o firmă din Vâlcea, înființată în 2011, înregistrată la codul CAEN 4941. Date oficiale ANAF.

CAEN:4941

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre CUBITAL FOREST S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are CUBITAL FOREST S.R.L.?

Denumire
CUBITAL FOREST S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
25 martie 2011
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4941)?

CAEN

4941

CAEN Rev. 22008-2023

Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Transporturi rutiere de mărfuri

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4941, 5224

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 10 iulie 2024

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

10 iulie 2024 — prezent

Pe scurt despre firmă

CUBITAL FOREST S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 28244676 și codul de TVA RO28244676. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 25 martie 2011, sub numărul J38/168/2011. Sediul social este în Vâlcea.

Codul CAEN principal este 4941, corespunzând activității „transporturi rutiere de mărfuri". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, CUBITAL FOREST S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Sat Greci Com. Mateeşti · Vâlcea · Cod poștal 247341

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma CUBITAL FOREST S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei CUBITAL FOREST S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2024

1.9M RON

22.5%

Profit net 2024

-55.020 RON

Pierdere

123.2%

Salariați

6

0.0%

Datorii 2024

391.736 RON

31.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-55.020775.4441.6M2.4M2021202220232024

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru CUBITAL FOREST S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025Bilanț nedepus pentru acest an
20241.9M RON-55.020 RON
20232.4M RON237.438 RON
20222.2M RON257.152 RON
20211.1M RON195.701 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL257.041 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:402.741 RON
Stocuri26.235 RON
Creante310.891 RON
Casa şi conturi la bănci65.615 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII391.736 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:268.046 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta1.9M RON
VENITURI TOTALE2.1M RON
CHELTUIELI TOTALE2.2M RON
Profit brut
Pierdere bruta27.899 RON
Profit net
Pierdere neta55.020 RON
Numar mediu de salariati6 RON

Interpretare

CUBITAL FOREST S.R.L. a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de 1.9M RON, în scădere cu 22.5% față de 2023. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 55.020 RON și operează cu un număr mediu de 6 salariați. Datoriile totale sunt de 391.736 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este CUBITAL FOREST S.R.L. plătitor de TVA?

Da. CUBITAL FOREST S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO28244676.

Care este sediul social?

, Nr. 253, Sat Greci Com. Mateeşti, Vâlcea, cod poștal 247341.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CUBITAL FOREST S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre CUBITAL FOREST S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Vâlcea

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC