Actualizat: 27 iul 2026
WORLD OF CRUISE SRL
WORLD OF CRUISE SRL (CUI 27036413) este o firmă din Sibiu, înființată în 2010, înregistrată la codul CAEN 6311. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre WORLD OF CRUISE SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are WORLD OF CRUISE SRL?
- Denumire
- WORLD OF CRUISE SRL
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 9 iunie 2010
- Tip capital
- Privat — capital străin
Cu ce se ocupă firma (CAEN 6311)?
CAEN
6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 6020, 6039, 6310
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 10 iunie 2010
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
10 iunie 2010 — prezent
Pe scurt despre firmă
WORLD OF CRUISE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 27036413 și codul de TVA RO27036413. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 9 iunie 2010, sub numărul J32/382/2010. Sediul social este în Sibiu.
Codul CAEN principal este 6311, corespunzând activității „prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, WORLD OF CRUISE SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Pţa. Prahovei, Nr. 17
Mun. Sibiu · Sibiu · Cod poștal 550409
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma WORLD OF CRUISE SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei WORLD OF CRUISE SRL?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
2.4M RON
6.3%Profit net 2025
27.770 RON
Marjă 1.2%
69.0%Salariați
21
4.5%Datorii 2025
101.299 RON
9.3%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 2.4M RON | 27.770 RON |
| 2024 | 2.2M RON | 89.502 RON |
| 2023 | 2.1M RON | 103.403 RON |
| 2022 | 1.3M RON | -78.917 RON |
| 2021 | 1.2M RON | 97.337 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
WORLD OF CRUISE SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 2.4M RON, în creștere cu 6.3% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 27.770 RON (marjă 1.2%) și operează cu un număr mediu de 21 salariați. Datoriile totale sunt de 101.299 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este WORLD OF CRUISE SRL plătitor de TVA?▼
Da. WORLD OF CRUISE SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO27036413.
Care este sediul social?▼
Pţa. Prahovei, Nr. 17, Mun. Sibiu, Sibiu, cod poștal 550409.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru WORLD OF CRUISE SRL?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Sibiu
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!