Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 5 iul 2026

ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L.

ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L. (CUI 26095071) este o firmă din Arad, înființată în 2009, înregistrată la codul CAEN 4941. Date oficiale ANAF.

CAEN:4941

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L.?

Denumire
ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
13 octombrie 2009
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4941)?

CAEN

4941

CAEN Rev. 22008-2023

Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Transporturi rutiere de mărfuri

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4941, 5224

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 16 octombrie 2009

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

16 octombrie 2009 — prezent

Pe scurt despre firmă

ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 26095071 și codul de TVA RO26095071. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 13 octombrie 2009, sub numărul J02/1032/2009. Sediul social este în Arad.

Codul CAEN principal este 4941, corespunzând activității „transporturi rutiere de mărfuri". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. 211, Nr. 10

Orş. Pecica · Arad · Cod poștal 317235

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

610.343 RON

8.6%

Profit net 2025

56.873 RON

Marjă 9.3%

1.7%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

36.754 RON

54.2%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-25.702248.312522.325796.33920212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025610.343 RON56.873 RON
2024562.150 RON57.839 RON
2023698.231 RON45.879 RON
2022796.339 RON-25.702 RON
2021711.641 RON120.445 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL52.517 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:106.651 RON
Stocuri
Creante87.414 RON
Casa şi conturi la bănci19.237 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII36.754 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:122.414 RON
Capital subscris varsat400 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta610.343 RON
VENITURI TOTALE610.698 RON
CHELTUIELI TOTALE540.165 RON
Profit brut70.533 RON
Pierdere bruta
Profit net56.873 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 610.343 RON, în creștere cu 8.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 56.873 RON (marjă 9.3%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 36.754 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L. plătitor de TVA?

Da. ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO26095071.

Care este sediul social?

Str. 211, Nr. 10, Orş. Pecica, Arad, cod poștal 317235.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ADRIANO DAWLA TRANSPORTER S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Arad

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC