Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

FRANCK DOORS SRL

FRANCK DOORS SRL (CUI 24581652) este o firmă din Arad, înființată în 2008, înregistrată la codul CAEN 4712. Date oficiale ANAF.

CAEN:4712

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre FRANCK DOORS SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are FRANCK DOORS SRL?

Denumire
FRANCK DOORS SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
10 octombrie 2008
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4712)?

CAEN

4712

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 13 octombrie 2008

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

13 octombrie 2008 — prezent

Pe scurt despre firmă

FRANCK DOORS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 24581652 și codul de TVA RO24581652. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 10 octombrie 2008, sub numărul J2008001800025. Sediul social este în Arad.

Din punct de vedere fiscal, FRANCK DOORS SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Rahovei, Nr. 4

Orş. Ineu · Arad

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma FRANCK DOORS SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei FRANCK DOORS SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

433.450 RON

30.2%

Profit net 2025

-50.857 RON

Pierdere

55.9%

Salariați

2

33.3%

Datorii 2025

1.9M RON

6.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-298.737321.210941.1561.6M20212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru FRANCK DOORS SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025433.450 RON-50.857 RON
2024620.704 RON-115.248 RON
20231.1M RON-298.737 RON
20221.4M RON197 RON
20211.6M RON-43.990 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL781.103 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:473.906 RON
Stocuri130.963 RON
Creante336.325 RON
Casa şi conturi la bănci6.618 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII1.9M RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-621.931 RON
Capital subscris varsat45.000 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta433.450 RON
VENITURI TOTALE433.451 RON
CHELTUIELI TOTALE484.200 RON
Profit brut
Pierdere bruta50.749 RON
Profit net
Pierdere neta50.857 RON
Numar mediu de salariati2 RON

Interpretare

FRANCK DOORS SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 433.450 RON, în scădere cu 30.2% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 50.857 RON și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 1.9M RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -621.931 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este FRANCK DOORS SRL plătitor de TVA?

Da. FRANCK DOORS SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO24581652.

Care este sediul social?

Str. Rahovei, Nr. 4, Orş. Ineu, Arad.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru FRANCK DOORS SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre FRANCK DOORS SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Arad

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC