Actualizat: 30 iun 2026
GDA INSTAL S.R.L.
GDA INSTAL S.R.L. (CUI 24246089) este o firmă din Cluj, înființată în 2008, înregistrată la codul CAEN 7112. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre GDA INSTAL S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are GDA INSTAL S.R.L.?
- Denumire
- GDA INSTAL S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 28 iulie 2008
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 7112)?
CAEN
7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
Anulat 31 iulie 2014
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Anulare TVA
30 iulie 2008 — 31 iulie 2014
Pe scurt despre firmă
GDA INSTAL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 24246089. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 2008, sub numărul J12/3172/2008. Sediul social este în Cluj.
Codul CAEN principal este 7112, corespunzând activității „activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, GDA INSTAL S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Gheorghe Dima, Nr. 30
Mun. Cluj-Napoca · Cluj · Cod poștal 400342
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma GDA INSTAL S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei GDA INSTAL S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2024
—
Profit net 2024
-554 RON
Pierdere
Salariați
—
Datorii 2024
9.870 RON
3.3%| An | Cifra afaceri | Profit net | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2024 | — | -554 RON | ||||
| 2023 | — | — | ||||
| 2022 | — | — | ||||
| 2021 | — | — | ||||
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
Interpretare
GDA INSTAL S.R.L. a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de —. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 554 RON. Datoriile totale sunt de 9.870 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -9.870 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este GDA INSTAL S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. GDA INSTAL S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Gheorghe Dima, Nr. 30, Mun. Cluj-Napoca, Cluj, cod poștal 400342.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru GDA INSTAL S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Cluj
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!