Actualizat: 29 iun 2026
EDIL GA-MA S.R.L.
EDIL GA-MA S.R.L. (CUI 23645804) este o firmă din Braşov, înființată în 2008, înregistrată la codul CAEN 4120. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre EDIL GA-MA S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are EDIL GA-MA S.R.L.?
- Denumire
- EDIL GA-MA S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 3 aprilie 2008
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4120)?
CAEN
4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 4100, 9130
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
Anulat 15 ianuarie 2021
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Anulare TVA
1 ianuarie 2017 — 15 ianuarie 2021
Pe scurt despre firmă
EDIL GA-MA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 23645804. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 3 aprilie 2008, sub numărul J08/950/2008. Sediul social este în Braşov.
Codul CAEN principal este 4120, corespunzând activității „lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, EDIL GA-MA S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. PRINCIPALA, Nr. 59
Sat Mărgineni Com. Hârseni · Braşov · Cod poștal 507093
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma EDIL GA-MA S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei EDIL GA-MA S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
231.449 RON
66.6%Profit net 2025
-22.429 RON
Pierdere
82.7%Salariați
2
0.0%Datorii 2025
216.755 RON
3.0%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 231.449 RON | -22.429 RON |
| 2024 | 138.961 RON | -129.685 RON |
| 2023 | 285.793 RON | 47.012 RON |
| 2022 | 181.554 RON | -9.703 RON |
| 2021 | 281.013 RON | 51.443 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
EDIL GA-MA S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 231.449 RON, în creștere cu 66.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 22.429 RON și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 216.755 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -124.197 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este EDIL GA-MA S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. EDIL GA-MA S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. PRINCIPALA, Nr. 59, Sat Mărgineni Com. Hârseni, Braşov, cod poștal 507093.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru EDIL GA-MA S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Braşov
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!