Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 30 iun 2026

TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL

TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL (CUI 23017079) este o firmă din București, înființată în 2008, înregistrată la codul CAEN 8121. Date oficiale ANAF.

CAEN:8121

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL?

Denumire
TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
9 ianuarie 2008
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 8121)?

CAEN

8121

CAEN Rev. 22008-2023

Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități generale de curățenie a clădirilor

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 8121, 9691

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 martie 2009

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 martie 2009 — prezent

Pe scurt despre firmă

TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 23017079 și codul de TVA RO23017079. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 9 ianuarie 2008, sub numărul J2008000108407. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 8121, corespunzând activității „activități generale de curățenie a clădirilor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

B-dul Nicolae Grigorescu, Nr. 36

Sector 3 Mun. Bucureşti · București

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL?

Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2024

690.544 RON

3.3%

Profit net 2024

212.621 RON

Marjă 30.8%

30.3%

Salariați

4

0.0%

Datorii 2024

243.503 RON

330.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0230.181460.363690.5442021202220232024

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025Bilanț nedepus pentru acest an
2024690.544 RON212.621 RON
2023668.574 RON304.929 RON
2022563.907 RON218.173 RON
2021516.688 RON227.226 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL241.021 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:633.523 RON
Stocuri
Creante410.992 RON
Casa şi conturi la bănci222.531 RON
CHELTUIELI IN AVANS385 RON
DATORII243.503 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:631.426 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta690.544 RON
VENITURI TOTALE690.545 RON
CHELTUIELI TOTALE461.641 RON
Profit brut228.904 RON
Pierdere bruta
Profit net212.621 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati4 RON

Interpretare

TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de 690.544 RON, în creștere cu 3.3% față de 2023. Firma a încheiat anul cu un profit net de 212.621 RON (marjă 30.8%) și operează cu un număr mediu de 4 salariați. Datoriile totale sunt de 243.503 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL plătitor de TVA?

Da. TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO23017079.

Care este sediul social?

B-dul Nicolae Grigorescu, Nr. 36, Sector 3 Mun. Bucureşti, București.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre TERRA CLEAN INTERNATIONAL SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC